Інформує Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

Про рівень підготовки випускників за професіями залізничного транспорту

У попередньому матеріалі тематики проєкту EU4Skills, розміщеному на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у Фейсбук, йшла мова про зайнятість випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти сфери залізничного транспорту. В даному матеріалі надається інформація про рівень підготовки таких випускників.

12:38:35 15.04.2022

Що нового для роботодавців, які працевлаштовують внутрішньо переміщених осіб

Наразі, роботодавці зможуть отримувати компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Така допомога стала можливою завдяки урядовим ініціативам, а саме - ухваленню відповідної постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року №331 «Про затвердження Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні»

13:29:53 14.04.2022

Моделювання швейних виробів – курси, які пропонує служба зайнятості

Бажаєте оволодіти основами конструювання одягу, навчитися правильно робити креслення на будь-яку фігуру людини, розробляти лекала для індивідуального пошиття? Тоді зверніться до служби зайнятості, яка пропонує пройти на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості курси цільового призначення за навчальною програмою «Моделювання швейних виробів».

16:16:25 13.04.2022

Шестеро на одну вакансію: кого найбільше потребують роботодавці Кіровоградщини

На Кіровоградщині станом на 01 квітня 2022 року кількість актуальних вакансій складає майже дві тисячі, по місту Кропивницькому – 312 одиниць. Водночас у центрах зайнятості області було зареєстровано майже 12,1 тис. безробітних громадян.

13:40:40 13.04.2022

Результати проєкту EU4Skills: зайнятість випускників за професіями залізничного транспорту

Частка зайнятих випускників професій залізничного транспорту (за результатами онлайн-опитування) в області склала 89% (в цілому по області 72%). По 10 пілотних областях частка зайнятих випускників сфери залізничного, морського та спеціального транспорту склала 72% (в цілому 67%).

10:46:07 13.04.2022

На Кіровоградщині майже 61% безробітних – жінки

Станом на 01 квітня 2022 року в центрах зайнятості області було зареєстровано майже 12,1 тис. безробітних громадян, з яких 60,8% складали  жінки, 24,9% – молодь  віком до 35 років, 21,5% – особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні.

10:45:44 13.04.2022

Які документи має подати роботодавець для отримання компенсації витрат на оплату праці переселенців?

Відповідно до пунктів 4 та 5 Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 № 331 (далі – Порядок), для отримання компенсації витрат роботодавець не раніше ніж через 5 календарних днів після працевлаштування особи подає до базового центру зайнятості (філії обласного центру зайнятості):

10:24:11 13.04.2022

Про шляхи пошуку роботи випускниками

У рамках розміщення додаткової інформації до комплексного звіту “Ринок праці Кіровоградської області. 2021”, що опрацьована навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти в області, надаємо дані щодо методів пошуку роботи випускниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти 2020 року.

09:34:55 12.04.2022