Інформує Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

Понад 70 переселенців знайшли роботу на Кіровоградщині

Починаючи з 24 лютого 2022 року, по допомогу в пошуку роботи до центрів зайнятості області звернулись 680 громадян із числа внутрішньо переміщених. Найбільше громадян з Харківської, Донецької, Херсонської та Київської областей.

13:08:05 29.04.2022

Результати проєкту EU4Skills: опитування випускників за професіями зварників

У рамках проєкту EU4Skills на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у Фейсбук розміщені також окремі матеріали, що стосуються певних професій. Наразі буде йти мова про професії зварників.

13:07:58 29.04.2022

Професія покоївка: стань затребуваним у сфері послуг

Якщо ви відповідальні, старанні, комунікабельні, ладні вирішувати завдання з наведення в приміщенні порядку і чистоти з використанням засобів прибирання, інвентарю та домашньої прибиральної техніки. Ви стоїте на порозі вибору професії? Служба зайнятості пропонує опанувати професію «Покоївка».

16:07:45 28.04.2022

Майже 50 млн грн скеровано на Кіровоградщину для виплати допомоги по безробіттю

Як повідомляють у Кіровоградському обласному центрі зайнятості,  завдяки коштам, виділеним із резервного фонду (1 млрд 259 млн грн), безробітним, у т.ч. й мешканцям області, буде виплачено заборгованість із виплати допомоги по безробіттю.

16:04:11 28.04.2022

Результати проєкту EU4Skills: опитування випускників за професіями офісних, бухгалтерських та ІТ-працівників

На сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у Фейсбук розміщуються матеріали щодо проєкту EU4Skills з-приводу окремих професій. Наразі буде йти мова про професії для офісних, бухгалтерських та ІТ-працівників (з рівнем професійно-технічної освіти).

12:48:29 26.04.2022

Чи може бути відмовлено роботодавцю в отриманні компенсації витрат на оплату праці переселенців?

Порядком надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 № 331 (із змінами, внесеними постановою від 06.04.2022 № 415, далі – Порядок), визначені умови для її отримання.

12:47:22 26.04.2022

Які особливості перебування у статусі зареєстрованого безробітного в умовах воєнного стану?

Статус безробітного надається без вимоги до наявності підходящої роботи. Виплата допомоги по безробіттю призначається з першого дня реєстрації як безробітного в службі зайнятості.

11:34:06 26.04.2022