Інформує Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

У Рівному безробітні Кіровоградщини можуть здобути професію перукаря-модельєра

Професія перукаря завжди була, є і буде затребуваною, адже зачіска – важлива складова привабливості людини. Перукар-модельєр – це спеціаліст, який не тільки виконує існуючі, а й розробляє і моделює нові зачіски, стрижки, техніки фарбування волосся різної складності.

08:01:13 22.10.2021

Серед безробітних Кіровоградщини більшість – жінки

У січні – вересні 2021 року статус безробітного мали майже 40,5 тис. осіб, з  яких 54,9% складали  жінки, 31,2% – молодь  віком до 35 років та мешканці сільської місцевості – 47,1%. З них отримали статус безробітного безпосередньо у вересні 1,8 тис. осіб.

14:57:39 19.10.2021

Служба зайнятості пропонує безкоштовно стати експертом б’юті-галузі

Красиві доглянуті руки та нігті – візитівка сучасної жінки. Акуратний манікюр додає впевненості у собі, піднімає настрій та неодмінно привертає увагу оточуючих. Саме тому професія манікюрника зараз затребувана, престижна та добре оплачувана.

14:56:34 19.10.2021

Безробітні Кіровоградщини у Дніпрі можуть навчитись одній з найзатребуваніших професій

Контролер-касир – це обличчя будь-якого закладу торгівлі, адже саме він першим зустрічає клієнтів. Цьому працівникові необхідно бути ввічливим та привітним. Крім того, професія передбачає високий рівень відповідальності, уважності та стресостійкості. Він повинен уміти працювати як самостійно, так і в команді, швидко навчатися.

14:55:44 19.10.2021

Кіровоградщина потребує спеціалістів ветеринарної медицини

На Кіровоградщині не вистачає лікарів та фельдшерів ветеринарної медицини. Наразі державні установи та лікарні ветеринарної медицини області потребують спеціалістів за професіями лікар ветеринарної медицини, фельдшер ветеринарної медицини.

14:54:27 19.10.2021