Інформує Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

Майже 50 осіб з інвалідністю пройшли професійне навчання

Цьогоріч за направленням міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості майже 50 громадян з інвалідністю підвищували власну конкурентоспроможність на ринку праці за допомогою різних форм та видів професійного навчання.

10:25:06 29.11.2021

13,9 тис безробітних працевлаштовані за сприяння служби зайнятості на Кіровоградщині

За сприяння служби зайнятості у 2021 році міськрайонними  центрами зайнятості, міськрайонними та районними філіями обласного центру зайнятості працевлаштовано майже 13,9 тис безробітних громадян.

14:47:21 22.11.2021

Маєте мобільний застосунок Дія? Використовуйте свої е-документи в центрі зайнятості!

Електронні цифрові документи, що містяться в застосунку Дія, можна використовувати й для реєстраціі? в службі заи?нятості та під час подальших візитів до центрів зайнятості Кіровоградщини.

14:44:35 22.11.2021

Ринок праці Кіровоградщини: більше 12 тисяч безробітних були працевлаштовані з початку року

За сприяння служби зайнятості у 2021 році міськрайонними  центрами зайнятості, міськрайонними та районними філіями обласного центру зайнятості працевлаштовано майже 12,9 тис. безробітних громадян. Рівень  працевлаштування  безробітних  громадян становив 31,9%. Також було працевлаштовано 1,1 тис. громадян, які перебували на обліку в центрах зайнятості.

14:37:02 22.11.2021

Безробітні Кіровоградщини безкоштовно можуть отримати професію продавця продовольчих товарів

У жовтні поточного року обласний центр зайнятості має можливість навчити на базі Херсонського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості безробітних громадян професії «Продавець продовольчих товарів». Навчання розпочинається 28 жовтня.

09:10:44 08.11.2021

У Харкові стартує навчання за професією «Оператор верстатів з програмним керуванням»

Безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості та філіях обласного центру зайнятості, мають бажання змінити професію або здобути нову, можуть безкоштовно пройти професійне навчання за професією «Оператор верстатів з програмним керуванням» на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Навчання стартує 26 жовтня поточного року і триватиме 5 місяців.

09:09:58 08.11.2021