Інформує Кропивницька філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

Ви запитуєте – ми відповідаємо: нові механізми інтеграції малозабезпечених безробітних до праці

З початку цього року непрацюючі члени малозабезпечених сімей, які зареєстровані у державній службі зайнятості як безробітні, мають можливість започаткувати власний бізнес.

15:13:57 14.02.2022

Державна допомога на започаткування власного бізнесу: що нового для малозабезпечених безробітних

15:13:22 14.02.2022

У лютому безробітні Кіровоградщини можуть опанувати в Одесі затребувані професії

14 лютого поточного року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості для безробітних громадян розпочнеться навчання за професіями «Слюсар-ремонтник» (термін навчання – 5,5 міс.), «Столяр» (термін навчання – 5,5 міс.) та «Покоївка» (термін навчання –  2,5 міс.).

14:04:06 04.02.2022

Стань кваліфікованим фахівцем за підтримки служби зайнятості

Якщо ви хочете стати майстром будівельної галузі, у лютому поточного року Кіровоградський обласний центр зайнятості має можливість навчити на базі Луганського центру професійно-технічної освіти безробітних громадян професії штукатура. Розпочинається навчання 7 лютого, термін                                                        навчання – 3,6 міс.

13:23:36 02.02.2022

Пройдіть навчання за підтримки служби зайнятості й отримайте професію «Лицювальник-плиточник»

Професію лицювальника-плиточника можна здобути за сприяння служби зайнятості на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Навчання починається 8 лютого поточного року і триватиме 5 місяців.

13:21:46 02.02.2022

Роботодавцям про нове у законодавстві: складайте оголошення про вакансії без порушень

Для переважної більшості працівників кадрових служб буденною справою є оприлюднення оголошень про наявність вакансій. Встановлюючи вимоги до кандидатів, не всі роботодавці знають, як правильно складати ці оголошення та чим це питання  регулюється. Не знаєте і ви? Ми із задоволенням вам розповімо, які обмеження передбачені щодо оголошень про вакансії.

13:19:53 02.02.2022

Ви запитуєте – ми відповідаємо Нові механізми інтеграції малозабезпечених безробітних до праці: державна допомога на започаткування бізнесу

13:19:39 02.02.2022

Поради експерта: заповнюємо звітність за формою № 4-ПН

Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.03.2021 року № 563 затверджено форму звітності № 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці» та Порядок її подання.

13:18:10 02.02.2022

Як заповнити форму інформації про зайнятість квотних категорій громадян?

Наказом Міністерства соціальної політики України від 16.05.2013 № 271 (із змінами), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31.05.2013 за № 841/23373, затверджено Порядок надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

15:13:49 26.01.2022